Dziś jest: 24 kwietnia 2014

Menu główne
Aktualności
Zarząd oddziału
Sekcje
Plan lotów
Wyniki lotowe
Grafik jazdy kabiny
Galeria
Dokumenty PZHGP
Kontakt
Laureaci
Linki
Inne menu
Logowanie
Administracja
Gościmy
Odwiedza nas 2 gości


http://meteo.icm.edu.pl



http://www.imgw.pl



http://www.pogoda.info


statystyka

www.osemka.pl

Nowa strona internetowa
Wpisał: Wojtek P.   
05.03.2014.

Informujemy , że adres internetowy nowej strony PZHGP Oddział Białystok to http://www.bialystok-pzhgp.pl/

 
Termin dostarczenia spisów i opłat w 2014r.
Wpisał: Wojtek P.   
02.03.2014.

Spisy gołębi dorosłych powinne zostać dostarczone w sekcjach do dnia 30.03.2014r. Informujemy o obowiązku sprawdzania kart. Zarząd Oddziału i Prezesi Sekcji spotkają się w dniu 06.04.2014r. (niedziela) na podpisywaniu spisów i liczeniu zgłoszonych gołębi dorosłych. Terminem wpłaty składek jest dzień 30.03.2014r. Składki powinne być wpłacone do tego dnia na konto PZHGP Oddział Białystok. Tabele wpłat dostępne są u v-ce Prezesza ds. finansów Wojciecha Cybulskiego. W razie jakichkolwiek pytań prosimy kontaktować się z Zarządzem Oddziału.

 
Wyniki Współzawodnictwa Lotowego w 2013 roku
Wpisał: Wojtek P.   
22.01.2014.

KATEGORIA TRADYCYJNA STARE 5

L.p.

Pozycja

Imię i Nazwisko

konkursy

pkt.

1.

Mistrz

Winnicki Marek

55

26093,58 pkt.

2.

I V-ce Mistrz

Jakubowski Bogusław

55

25706,05 pkt.

3.

II V-ce Mistrz

Galewski Wiesław

55

25263,26 pkt.

4.

1 Przodownik

Prymat Robert

55

25065,94 pkt.

5.

2 Przodownik

Augustyniak Dariusz

52

24291,27 pkt.

6.

3 Przodownik

Kakareko Mirosław

52

23044,62 pkt.

7.

4 Przodownik

Poliński Andrzej

50

22587,76 pkt.

8.

5 Przodownik

Olszański Mariusz

50

22514,71 pkt.

9.

6 Przodownik

Sadowski Albin

49

22231,00 pkt.

10.

7 Przodownik

Wróblewski Andrzej

52

22114,93 pkt.

11.

8 Przodownik

Cybulski Zbigniew

50

21448,30 pkt.

12.

9 Przodownik

Filipkowski Andrzej

46

20631,05 pkt.

13.

10 Przodownik

Paszko Dariusz

47

20447,92 pkt.

 

KATEGORIA TRADYCYJNA STARE 10

L.p.

Pozycja

Imię i Nazwisko

konkursy

pkt.

1.

Mistrz

Augustyniak Dariusz

101

46062,67 pkt.

2.

I V-ce Mistrz

Jakubowski Bogusław

101

45570,32 pkt.

3.

II V-ce Mistrz

Winnicki Marek

100

44306,84 pkt.

4.

1 Przodownik

Kakareko Mirosław

98

42600,18 pkt.

5.

2 Przodownik

Prymat Robert

98

41448,50 pkt.

6.

3 Przodownik

Galewski Wiesław

93

39653,79 pkt.

7.

4 Przodownik

Poliński Andrzej

93

39526,62 pkt.

8.

5 Przodownik

Półbeczko Krzysztof

88

35654,19 pkt.

9.

6 Przodownik

Cybulski Zbigniew

87

34783,51 pkt.

10.

7 Przodownik

Wróblewski Andrzej

85

34300,75 pkt.

11.

8 Przodownik

Sadowski Albin

74

30781,75 pkt.

12.

9 Przodownik

Olszański Mariusz

69

29153,03 pkt.

13.

10 Przodownik

Paszko Dariusz

72

29105,24 pkt.

 

KATEGORIA TRADYCYJNA MŁODE 5

L.p.

Pozycja

Imię i Nazwisko

konkursy

pkt.

1.

Mistrz

Winnicki Marek

25

5159,12 pkt.

2.

I V-ce Mistrz

Jakubowski Bogusław

25

5119,09 pkt.

3.

II V-ce Mistrz

Rydzewski Wiesław

25

5100,31 pkt.

4.

1 Przodownik

Wiszniewski Dariusz

25

5038,03 pkt.

5.

2 Przodownik

Jarmociuk Wiktor

25

5024,72 pkt.

6.

3 Przodownik

Adamski Piotr

25

5000,30 pkt.

7.

4 Przodownik

Szomko Kazimierz

25

4979,23 pkt.

8.

5 Przodownik

Półbeczko Krzysztof

25

4939,49 pkt.

9.

6 Przodownik

Fiedziukiewicz Andrzej

25

4929,84 pkt.

10.

7 Przodownik

Gontarczyk Jan

25

4919,24 pkt.

11.

8 Przodownik

Wróblewski Andrzej

25

4915,64 pkt.

12.

9 Przodownik

Paszko Grzegorz

25

4879,20 pkt.

13.

10 Przodownik

Woźniewski Tomasz

25

4875,82 pkt.

  

KATEGORIA TRADYCYJNA MŁODE 10

L.p.

Pozycja

Imię i Nazwisko

konkursy

pkt.

1.

Mistrz

Jakubowski Bogusław

50

10193,70 pkt.

2.

I V-ce Mistrz

Winnicki Marek

50

10185,71 pkt.

3.

II V-ce Mistrz

Rydzewski Wiesław

50

10086,99 pkt.

4.

1 Przodownik

Gontarczyk Jan

50

10063,40 pkt.

5.

2 Przodownik

Wiszniewski Dariusz

50

9977,78 pkt.

6.

3 Przodownik

Adamski Piotr

50

9962,21 pkt.

7.

4 Przodownik

Półbeczko Krzysztof

50

9917,45 pkt.

8.

5 Przodownik

Wróblewski Andrzej

49

9645,96 pkt.

9.

6 Przodownik

Adamski Zbigniew

49

9576,59 pkt.

10.

7 Przodownik

Jarmociuk Wiktor

49

9515,59 pkt.

11.

8 Przodownik

Woźniewski Tomasz

49

9321,82 pkt.

12.

9 Przodownik

Rygorowicz Wiesław

48

9172,51 pkt.

13.

10 Przodownik

Dobrogowski Edward

44

9092,28 pkt.

  

KATEGORIA A

L.p.

Pozycja

Imię i Nazwisko

pkt./coef.

1.

Mistrz

Winnicki Marek

843,80 coef.

2.

I V-ce Mistrz

Augustyniak Dariusz

1560,34 coef.

 

KATEGORIA B

L.p.

Pozycja

Imię i Nazwisko

pkt./coef.

1.

Mistrz

Jakubowski Bogusław

334,31 coef.

2.

I V-ce Mistrz

Poliński Andrzej

526,17 coef.

3.

II V-ce Mistrz

Winnicki Marek

561,46 coef.

4.

1 Przodownik

Prymak Robert

710,45 coef.

5.

2 Przodownik

Szomko Kazimierz

990,58  coef.

6.

3 Przodownik

Chromiński Andrzej

1019,81 coef.

7.

4 Przodownik

Galewski Wiesław

1055,48 coef.

8.

5 Przodownik

Półbeczko Krzysztof

1219,68 coef.

9.

6 Przodownik

Olszański Mariusz

1276,07 coef.

10.

7 Przodownik

Augustyniak Dariusz

1383,73 coef.

11.

8 Przodownik

Wróblewski Andrzej

1545,53 coef.

 

 

KATEGORIA C

L.p.

Pozycja

Imię i Nazwisko

pkt./coef.

1.

Mistrz

Galewski Wiesław

208,11 coef.

2.

I V-ce Mistrz

Fiedziukiewicz Andrzej

408,14 coef.

3.

II V-ce Mistrz

Poliński Andrzej

419,31 coef.

4.

1 Przodownik

Jakubowski Bogusław

426,73 coef.

5.

2 Przodownik

Winnicki Marek

608,61 coef.

6.

3 Przodownik

Sadowski Albin

631,03 coef.

7.

4 Przodownik

Augustyniak Dariusz

632,04 coef.

8.

5 Przodownik

Woźniewski Tomasz

651,10 coef.

9.

6 Przodownik

Paszko Dariusz

732,82 coef.

10.

7 Przodownik

Filipkowski Andrzej

851,68 coef.

11.

8 Przodownik

Wróblewski Andrzej

886,27 coef.

12.

9 Przodownik

Kakareko Mirosław

1013,84 coef.

13

10 Przodownik

Citko Marek

1170,18 coef.

 

KATEGORIA D

L.p.

Pozycja

Imię i Nazwisko

pkt./coef.

1.

Mistrz

Winnicki Marek

2013,87 coef.

2.

I V-ce Mistrz

Augustyniak Dariusz

3576,11 coef.

 

KATEGORIA M

L.p.

Pozycja

Imię i Nazwisko

pkt./coef.

1.

Mistrz

Winnicki Marek

140,09 coef.

2.

I V-ce Mistrz

Olszański Mariusz

208,92 coef.

3.

II V-ce Mistrz

Augustyniak Dariusz

387,78 coef.

4.

1 Przodownik

Prymak Robert

559,51 coef.

5.

2 Przodownik

Cybulski Zbigniew

588,17 coef.

6.

3 Przodownik

Kakareko Mirosław

685,71 coef.

 

KATEGORIA A MŁODE

L.p.

Pozycja

Imię i Nazwisko

pkt./coef.

1.

Mistrz

Szomko Kazimierz

453,24 coef.

2.

I V-ce Mistrz

Jakubowski Bogusław

638,13 coef.

3.

II V-ce Mistrz

Adamski Piotr

802,89 coef.

4.

1 Przodownik

Wiszniewski Dariusz

857,87 coef.

5.

2 Przodownik

Winnicki Marek

875,50 coef.

6.

3 Przodownik

Dobrogowski Edward

1180,69 coef.

7.

4 Przodownik

Rydzewski Wiesław

1201,85 coef.

8.

5 Przodownik

Gontarczyk Jan

1245,69 coef.

9.

6 Przodownik

Panasiuk/Jacewicz

1312,84 coef.